Vítejte návštěvníci
na našem blogu o
nejrožšířenějším anime
v Česku a na Animaxu.
Máte k dispozici obrázky,
recenze i videa.
Nebo chtěli by jste se stát
členem CSFC.
Nechám to na vás a doufám
že tu najdete to co jste
hledali a to co vás zaujme.postavy dn

18. května 2008 v 16:31
Yagami Raito(light yagami)
Raito je na první pohled obyčejný mladík. Za slupkou normálnosti se skrývá naprostá genialita a přiznejme si to,i šílenost psychopata.Jakmile zjistí k čemu Death Note slouží,v hlavě se mu rozběhne plán jak stvořit svět bez násilí.A jde si tvrdě za svým cílem. Jakmile se mu někdo postaví do cesty neváhá použít Death Note k jeho odstranění. Své okolí dokáže bez problému přesvědčit o své nevinně,až na jednoho člověka...
L alias Ryuzaki alias Ryoga Hideki
Potkat tohoto človíčka někde na ulici tak asi hodím peněženku na zem a zdrhám... Hubený,bledý s černými kruhy pod očima.To je Ryuzaki. Když dáte Raita a jeho vedle sebe,tak byste řekli spíš že Ryuzaki je ten vrah...Jak bylo řečeno v jednom českém filmu-Je to šílenec,nicméně génius...A to platí, kdo je víc geniální,jestli on nebo Raito se dá jen těžko posoudit...Aspoň zatím...Ryuzaki si neskutečně libuje v sladkostech,do kafe si většinou dává nejmíň pět kostek cukru a na posezení dokáže zdlábnout třeba deset kousků dortu...No,hlavně že mu to pálí.
Amane Misa
Do děje vstupuje až po nějaké době,objevuje se jako druhý Kira.Obdivuje Kiru za to,že pomstil smrt jejích rodičů-zabil jejich vraha.Proto ho také hodlá chránit a proto sé sama stala druhým Kirou.Navíc když zjistí že Kirou je Raito,bezhlavě se do něj zamiluje a je schopná pro něj udělat cokoliv.Má tzv.Shinigami eyes,tzn. že vidí pravá jméne a délku života všech lidí.Za to že je má,ale zaplatila krutou daň,její život se zkrátil na polovinu.A protože uzavřela dohodu o očích dvakrát,zbývá jí už jen čtvrtina původního života.
Higuchi Kyosuke
Higuchi je člen organizace Yotsuba,když se Raito plánovitě rozhodne,že se na nějakou dobu vzdá Dath Note,stane se on Kirou.Organizace zápisníku využívá k vraždění konkurentů.L a Raito ale přijdou na to,že Kira je Higuchi a on je dopaden a zatčen. Jakmile se ale Death Note dostane zpět do rukou Kirovi,na všechno si vzpomene a Higuchiho zabije aby ho umlčel.
Ryuk a Rem-Shinigami,což se dá přeložit jako andělé smrti.Oni jsou pány smrtonosných zápisníků,oni vládnou smrti.Ryukovi patřil Raitův Death Note a Rem ten Misin.Shinigami vdií jen ti,co se dotkli zápisníku.Rem je vcelku normální,spíše zamlklá a snaží se chránit Misu,protože ji má moc ráda.Ryuk je dost praštěný,udělal by cokoliv pro pozemské jablko.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dqeasw dqeasw | E-mail | Web | 16. června 2009 v 9:41 | Reagovat

9vIeWC  <a href="http://eewuavxcbcyg.com/">eewuavxcbcyg</a>, [url=http://faoksvmevhkb.com/]faoksvmevhkb[/url], [link=http://hevxyyxmssgh.com/]hevxyyxmssgh[/link], http://xxdnwbwwyuoy.com/

2 Marky Marky | E-mail | Web | 4. ledna 2010 v 16:55 | Reagovat

Ryuzaki je nej! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.