Vítejte návštěvníci
na našem blogu o
nejrožšířenějším anime
v Česku a na Animaxu.
Máte k dispozici obrázky,
recenze i videa.
Nebo chtěli by jste se stát
členem CSFC.
Nechám to na vás a doufám
že tu najdete to co jste
hledali a to co vás zaujme.postavy gravitation

21. května 2008 v 15:48
YUKI EIRI (UESUGI EIRI)
Yuki je pseudonym. slavný spisovatel
Slavný spisovatel románů pro ženy. Se Shuichim se poprvé setkal v parku, kde totálně zkritizoval jeho text k nové písničce a zmizel.
Yuki je chladný a nepřístupný, odmítá si kohokoliv připustit k tělu. Zprvu Shuichiho využívá jen jako hračku, aby se o chladných večerech nenudil, později je sám překvapen tím, jak moc Shuichimu otevřel své srdce. Jeho zlá a nelítostná povaha má kořeny v jeho dětství, kdy musel zastřelit člověka, kterému nejvíce důvěřoval.
SEGUCHI MIKA Eiriho sestra, Tohmova manželka
Eiriho starší sestra a Tohmova manželka. Je stejně chladná jako její bratr a také vypadá stejně jako on, když si odmyslíme dlouhé vlasy a make-up. Je stejná intrikánka jako většina ostatní postav v seriálu, neváhá využít Shuichiho jako svou zbraň proti Eirimu. Občas ale ukáže lidskou tvář a to se pak chlubí historkou, jak kdysi přinutila Eiriho sníst celer a on se pak rozbrečel a utekl se schovat.
SEGUCHI TOHMA ředitel nahrávací společnosti, bývalý člen Nittle Grasper, Eiriho švagr
Bývalý keyboardista Nittle Grasper, nyní prezident nahrávací společnosti NG a velké zvíře. Pocity ostatní lidí ho příliš nezajímají, mnohem více mu záleží na profesionálním hledisku, rád intrikuje a manipuluje s lidmi, což hodně kontrastuje s jeho nevinným, téměř dívčím vzhledem. Má hluboký vztah k Eirimu, protože si dává za vinu jeho trauma z dětství. Byl to totiž právě on, kdo Eiriho kdysi pozval do New Yorku, kde se celá ta tragédie odehrála, a proto má neustálou potřebu Eiriho chránit. Někdy si ovšem neuvědomí, že Eiri už jeho ochranu nepotřebuje. Tohma je manžel Eiriho starší sestry Miky.
UESUGI TATSUHA Eiriho bratr
Eiriho madší bratr. Vypadá úplně stejně jako Eiri, má i stejný hlas (ačkoliv ho nedabuje stejný seiyuu), jediný rozdíl mezi nimi jsou Tatsuhovy černé vlasy a oči. Tatsuha je, stejně jako Shuichi zblázněný do Ryuichiho a společně si někdy prohlížejí videa Nittle Grasper. Tatsuha má slabost pro Shuichiho, protože je podobný na Ryuichiho a věří, že to bude mezi nimi fungovat (jednoduchá rovnice: Shuichi miluje Eiriho + já vypadám jako Eiri = já miluju Ryuichiho + Shuichi vypadá jako Ryuichi). Tatsuha je sice mírně perverzní a občas provádí šílené věci, ale umí pomoc kamarádům v nouzi (a taky je to intrikán).

SAKUMA RYUICHI frontman kapely Nittle Grasper
Frontman legendární kapely Nittle Grasper. Skupinu opustil před třemi lety, kdy odešel budovat sólovou kariéru v Americe, ale nyní se opět vrátil, aby se pokusil Nittle Grasper obnovit.
Ryuichi je poněkud schizofrenický - na pódiu, když začne zpívat, je až neskutečně cool a sexy, ovšem v reálném životě se z něj stává chlapec s mentální úrovní pětiletého dítěte. Jeho nejlepším přítelem je růžový plyšový králiček Kumagorou, se kterým je schopen si vyhrát celé hodiny, miluje omalovánky a bezmezně obdivuje Shuichiho, aniž by si uvědomil, že je to právě on, koho Shuichi považuje za svůj nedostižitelný idol.
USAMI AYAKA Eiriho snoubenka
Bohatá slečinka z Kjota, Eiriho snoubenka. Chce se za něj vdát, i když moc dobře ví, že Eiri ji nemiluje a manželství by nebylo šťastné. Až po dlouhé si době si uvědomí, na čem jí záleží nejvíc (Eiriho štěstí) a vzdá se ho. I přes svůj výraz pitomoučké naivky je to dáma ostré mysli a má až moc dobře vyvinou schopnost manipulovat s druhými.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majitelka blogu majitelka blogu | 29. května 2008 v 21:50 | Reagovat

zatim jich mam tady malo ale urcite je dodam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.